طراحی وب سایت اینترنتی

چرا ما یک وب سایت اینترنتی را پیشنهاد می کنیم؟

پاسخ به این پرسش را اینجا می توانید پیدا کنید
امروزه گرایش به سمت دنیای مجازی به شدت در حال گسترش است، روزانه تعداد بسیار زیادی از افراد به صورت کاربر ثابت به عضویت دنیای اینترنت در می آیند و در هر دقیقه تعداد بسیار زیادی پایگاه اینترنتی با اهداف مختلف راه اندازی می شود. پایگاه های اینترنتی از این قبیل با اهداف مختلف از جمله کسب درآمد، فروش و تبلیغ محصولات، راه اندازی مجموعه های علمی و فرهنگی و یا خبررسانی ایجاد می شوند. دقیقا چیزی که صاحبان مشاغل را به فکر فعالیت اینترنتی انداخت این بود که محیط اینترنت را دارای پتانسیل بالایی برای فعالیت می پندارند.

اما همیشه وب مستر ها یا همان مدیران سایت با مشکلات زیادی مواجه بودند. امنیت، پشتیبانی، ظاهر زیبا و کاربر پسند، سازگاری با موتور های جستجو و امکانات بالای سایت، مواردی هستند که مدیران سایت را برای ارتقای اعتبار خود در فضای مجازی یاری میکنند. اما دستیابی به همه ی این موارد کار راحتی نیست.

مهم تر از همه نبود کارشناسانی که ایشان را در رسیدن به اهدافشان مشاوره و یاری رساند از دیگر موانعی است که افراد را برای ورود به دنیای مجازی با مشکل مواجه می کند.

هم اکنون ما مفتخریم این مسیر طولانی را برای شما هموار و کوتاه کنیم. گروه ما که جمعی از متخصصین و مهندسین نرم افزار و مشاورین تبلیغاتی هستند این مهم را برای شما محقق می سازند و به شما تضمین می دهند که بتوانید به خوبی خود را با محیط مجازی سازگار کنید و به راحتی و آن طور که تمایل دارید در این فضا به فعالیت بپردازید.
طراحی وب سایت

کاربردهای یک وب سایت چیست ؟

معمولا وب سایت های اینترنتی در یک از این قالب ها می گنجند
گام چهارم4

گام چهارم

پس از اتمام روند راه اندازی وب سایت و تایید کار توسط شما، وارد فاز پشتیبانی خواهیم شد و تا کسب نتیجه ی نهایی همواره با شما خواهیم بود و با رفع اشکالات کار و ارائه ی پیشنهادات شما را در مدیریت سایت یاری خواهیم داد.
گام سوم3

گام سوم

در این مرحله کار راه اندازی وب سایت آغاز خواهد شد و در زمان کوتاهی نتیجه ی نهایی رونمایی خواهد گردید و در این مدت با دریافت نظرات و پیشنهادات شما و با همفکری کارشناسان ما نواقص کار برطرف خواهد گردید.
گام دوم2

گام دوم

در گام دوم ما وارد فاز اجرایی خواهیم شد، با ارائه ی مدل های گوناگون در مورد ظاهر وب سایت به توافق خواهیم رسید و همچنین طرح ابتدایی وب سایت که در مرحله ی اول تدوین شده است را با نظر شما نهایی خواهیم کرد.
گام اول1

گام اول

در گام اول ما با نیازهای شما آشنا می شویم و مشاوران ما در مورد چهارچوب راه اندازی یک وب سایت با شما به تبادل نظر می پردازند، به نحوی که وبسایت نهایی بیشترین بازدهی و همچنین حداکثر همخوانی را با اهداف شما داشته باشد.